הובלת דירה היא לא משימה פשוטה אך למזלכם אתם לא צריכים לעבור אותה לבד. יש מגוון רחב של חברות הובלות שיכולות לעזור לכם עם ההובלה אך בסופו של דבר הבחירה שלכם צריכה להיות ממוקדת יותר כדי שתבחרו בחברה הכי טובה שיש. הנה כמה פרטים חשובים על מעבר דירה.

כיצד מתבצע מעבר דירה?

מעבר דירה לרוב מתבצע על ידי חברת הובלות אך אם ניכנס לשלבים בתהליך ולציוד שמתבקש כדי לבצע את ההובלה, נבין שברוב המקרים הובלות דירה לא יכולות להתבצע ללא משאית. המשאית היא כמובן כלי רכב גדול שיכול לסייע גם להובלות קטנות וגם להובלות גדולות אך בדרך כלל גם דירות קטנות יצטרכו משאית, כיוון שהובלות קטנות נחשבות בדרך כלל להובלה של מספר פריטים בלבד. כמו כן יש צורך בציוד אריזה כדי שהציוד שעובר, בין אם מדובר ברהיטים גדולים ושבירים או חזקים שעשויים ממכת ועד לפריטים הקטנים ביותר, יהיה מוגן גם נגד חבלות שיכולות לקרות.

כיצד נבחר את חברת ההובלות?

חברת הובלות יכולה להעניק הובלות מסוגים שונים לכל הלקוחות החל מהובלות למגזר העסקי והתעשייתי ועד כמובן המגזר הפרטי שהוא זה שצריך הובלות דירה.  כדי לבחור את חברת ההובלות יש צורך לסנן את החברות הפחות מנוסות וכמובן שאפשר גם לסנן לפי הרושם הראשוני הסובייקטיבי שאתם מקבלים כמו למשל מאתר האינטרנט של החברה, משיחת הטלפון איתה וכולי. בגלל שיש חברות רבות לעתים גם תחושת בטן יכולה להיות עילה לפסילה, בסופו של דבר אתם צריכים לזכור כי חברת הובלות יכולה להיות אמינה יותר או פחות, יקרה או זולה יותר וכן הלאה. כל אלו משפיעים על ההובלה שלכם.

מתי בשנה כדאי לעבור דירה?

אחת השאלות החשובות ביותר היא מתי כדאי לעבור דירה. לא מעט אנשים תוהים האם באמת כדאי לעבור בחורף כי המחירים זולים יותר או שזה לא באמת נכון. למעשה אין ספק כי בחורף המחירים יהיו זולים יותר ולעתים אפילו ב-240 עד 50 אחוזים. אין ספק כי מדובר במחיר זול מאוד שיקרוץ לאנשים רבים אך חשוב לזכור כי מדובר במעבר שיכול להסתבך עם רוחות חזקות שלא יאפשרו שימוש במנוף, גשמים שיכולים לפגוע בציוד ולגרום לתקלות רבות וכמובן מער בחורף שלא מתאים לילדים שיהיו בזמן לימודים. לכן חשוב לבחון את המצב באופן אינדיבידואלי ולחשוב האם המחיר המוזל יותר שווה לכם.

כיצד ניתן להקל על המעבר?

אם אתם רוצים להקל על מעבר הדירה אתם צריכים לתכנן את המעבר היטב. כמובן שחברת הובלות יכולה לעזור לכם כי היא מבצעת הובלות דירה שנים רבות ובשבילה מדובר בעוד לקוח מיני רבים שהיו השנה. עם זאת חשוב שגם אתם תהיו חלק מהתכנון הזה כי יש דברים שהם מחוץ לתחום אחריותה של חברת ההובלות. למשל, אם אתם מעוניינים לעבור לדירה גבוהה מאוד חשוב שתזכרו כי שירותי המנוף חשובים במעבר כזה כי בלעדיהם לעתים היא אפילו לא תהיה אפשרית ברמה הפרקטית. כמו כן חשוב להיפטר מציוד שאתם לא צריכים כי חבל להסתבך עם המעבר שלו, ואלו רק חלק מהדוגמאות.

טיפים חשובים למעבר בטוח

כדי לבצע הובלות דירה על הצד הכי טוב שיש אתם חייבים לזכור כי מעבר למעבר הלוגיסטי עצמו, מדובר על התחלה חדשה ועליכם להיות רגועים. הרשמת הילדים לבית הספר והיכרות עם השכנים יכולים לעזור, לבחור בחברת הובלות עם אחריות בכתב יכול לעזור לכם לרוגע הנפשי וכן הלאה.

לקריאה נוספת: איחסון בירושלים טיפים מהמומחים

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *