איך להעביר את הפרגולה לדירה החדשה

אם אתם עוברים דירה ואתם ממש לא מעוניינים להשאיר את הפרגולה שלכם מאחור, יש לכם מה לעשות. אמנם פירוק הפרגולה נשמעת כמו משימה קשה מאוד אך אם תעשו אותה שלב אחרי שלב תגלו שהיא לא מסובכת כמו שהיא נדמית ורק דורשת נחישות.

מה צריך כדי להעביר פרגולה?

עוד לפני שאתם מעבירים את הפרגולה חשוב להבין שלא מדובר בפעולה כל כך קצרה ואתם תצטרכו לפרק בצורה מדויקת ולהרכיב בסבלנות. לפני שאתם חושבים על עשיית התהליך חשוב שתבדקו האם הפרגולה בכלל מתאימה לבית החדש שלכם והאם אתם לא עובדים לשווא. חשוב לקחת מידות נכונות ולא להסתפק בבערך, כי הפרגולה צריך להיות מדויקת ביותר למרפסת או לחצר החדשה שלכם. במקרים מסוימים מומלץ להשאיר את הפרגולה ולמכור אותה עם הבית אך במידה והחלטתם להעביר, הדאגות שלכם יהיו צביעת פרגולות ופירוק נכון שלה.

מהם השלבים להעברת הפרגולה?

  • השלב הראשון, והראשון גם שיכול להיות מסוכן, הוא פירוק הפרגולה. חשוב לפרק רק בצורה מחושבת עם תכנון ברור מראש איזה חלק צריך לרדת קודם ואיזה אחריו. תמיד חשוב להתחיל מהחלקים העליונים והסוכך של הפרגולה יהיה הראשון ברשימה. לאחר מכן יש לפרק את העמודים בשלב הסופי.
  • הקורות שמרכיבות את הפרגולה ארוכות מאוד ולא יהיה לכם פשוט להוביל אותם. אל תחשבו שכיוון שמדובר בקורות חזקות אפשר להשקיע פחות באריזה שלהם. הקורות צריכות להיות עטופות היטב בניילון בועות אוויר או בבדים שימנעו שברים ושריטות.
  • כדאי לבדוק את האפשרות להוביל אותם עם משאית פתוחה, דבר שיכול לחסוך הרבה בעיות. אם יש משאית גדולה תדאגו שהן יהיו שוכבות ומקובעות ורצוי כשהן מאוגדות יחד.
  • אחרי שהגעתם לבית החדש תתקינו קודם כל את העמודים ולאחר מכן את הסוכך ממש הפוך מהאופן בה פירקתם אותה. שימו לב שיש לחזק אותה בצורה נכונה ולוודא את תקינותה לאחר מכן.

חידוש וצביעת פרגולות

אם כבר הגעתם עם הפרגולה בלית החדש צביעת פרגולות הוא משחק ילדים עבורכם. כר השקעתם והצבתם אותה בדירה החדשה אז תרוויחו פרגולה חדשה, כזו שתיצבע מחדש ותהיה ממש כאילו זה הרגע יצאה מהניילונים.

לקריאה נוספת: פעולות קטנות שיש לעשות כאשר עוברים דירה

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *